> PRACA > Kraków

Referent / Specjalista ds. Projektów w Kraków, Małopolskie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Główne zadania: nadzór i koordynacja działań w zakresie rozliczania zewnętrznych środków pomocowych, w tym przygotowywanie wniosków aplikacyjnych oraz wniosków o płatność zgodnie z zasadami i we wskazanych terminach praca związana z obsługą projektów w ramach programów POWER, NCBiR i innych realizacja zadań pod względem merytorycznym i finansowym przygotowywanie umów, dokumentacji projektowej, raportów prowadzenie i monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu przygotowywanie dokumentacji projektowych do kontroli wewnętrznych, zewnętrznych archiwizowanie dokumentacji wykształcenie wyższe, preferowane: ekonomia, finanse doświadczenie w koordynacji i rozliczaniu projektów unijnych umiejętność finansowej oceny projektu praktyczne umiejętności w zakresie pakietu MS Office w szczególności Excel dobra organizacja pracy własnej i motywacja do osiągnięcia zamierzonego celu dokładność, skrupulatność, sumienność znajomość języka angielskiego dobrze widziane doświadczenie pracy w systemie SL i doświadczenie pracy na uczelni umowę o pracę duże możliwości rozwoju uczestnictwo w ciekawych projektach pakiet świadczeń socjalnych

Detale ogłoszenia: Referent / Specjalista ds. Projektów
Sprzedawca: Akademia Ignatianum w Krakowie
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków
Kategoria:PRACA
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
 Edytuj